Óvodai Mászófalak
  • Speciálisan óvodásoknak tervezve, 2,5 méter magas, szabadon álló mászófal, amely kiválóan alkalmas a szenzormotoros érzék fejlesztésében. A mászófal felületén,elhelyezhetőek különböző információs táblák, melynek segítségével motiválhatók a gyermekek a napi foglalkozások alkalmával. A foglalkozások lehetnek a kézügyességet fejlesztő játékok ,(a kapaszkodás közben játékok cserélgetése a mászó társsal stb.). A tanulást szorgalmazó foglalkozások,a számok betűk formák felismerése a kifüggesztett információs táblákon melyeket párosíthatnak, halmazokba rendezhetnek stb. A gyerekeket számtalan izgalmas játékkal, fejlesztő alkalmazással motiválhatjuk.. A óvodai fal egy sokrétű fejlesztő eszköz mellyel egyidejűleg fejleszthetjük a fiatal elmét és a megerősítésre váró testet.