Mászófal tervezés, kivitelezés

Cégünk fő profilja a mászófal és kalandpark tervezés, kivitelezés és engedélyeztetés. 2005 óta kivitelezünk mászófalakat és kalandparkokat Magyarországon és külföldön egyaránt.

Szívből szeretjük azt, amit csinálunk

Szeretnénk, ha a pedagógusok megismernék a mászófal adta lehetőségeket

Budapest 13.Kerület Mese Tagóvoda

Speciális készségfejlesztő eszközöket és Traverz mászófalat telepítettünk egy sokszínű óvodában Budapesten. Nagyon örülünk, hogy a vezetőség szakmai segítsége hozzájutatta az intézményt a tornaszoba fejlesztéséhez.Eszközeink egyenként vagy együttesen is használhatók, az egységek segítséget nyújtanak a mindenapi tesnevelő vagy fejlesztő óra alkalmával.

Meseház Óvoda Érd

A gyermekek élmények útján tanulnak, nem csak a kognitív képességek, de a szociális kompetenciák, az érzelmek megélése is fejlődik közben. A mozgás – különösen a keresztmozgások, és a mozgáskoordináció – fejlesztése fontos, az idegrendszer érését segíti elő. A mozgás tehát nem csak a gyermekek szükséglete, hanem preventív jellege miatt az óvodai készségfejlesztés fő csatornája. Traverz mászófalat telepítettünk Érden!

Gesztenyéskert Óvoda Hatvan

A tanulási képesség játékos fejlesztése óvodáskorban elengedhetetlen, a mozgásos játékok, a testnevelés és a mozgással töltött szabadidős tevékenységek nemcsak a testi fejlődés, az egészség fejlesztésének, kondicionálásának, a motoros képességek és készségek kialakításának és továbbfejlesztésének eszközei, hanem megfelelő felhasználás mellett, célszerű és tudatos pedagógiai munkával az emberi személyiség egészére vannak jó hatással. Kültéri, Traverz mászófalat telepítettünk Hatvanban.

Készségfejlesztő Ügyességi Eszközök

Biztosítás Nélküli Kalandparkok

Bordásfalra Rögzíthető Mászófalak

Iskolai Mászófalak Építése

Játszóterek

Kalandpark Építés

Kültéri Mászófalak

Mászófal Bérlés

Óvodai Mászófalak

Pedagógus Képzés

“A mászófalat a múlt héten szerelték fel, de a tapasztalatok máris egyértelműen kedvezőek – ecsetelte az intézményvezető. – Használata erősíti a figyelmet és a koncentrációt, leköti a gyerekeket. Fejleszti a logikát, az ügyességet, illetve a térérzéket, közben pedig a diákoknak szinte­ észrevétlenül még jobban meg kell tanulniuk odafigyelni egymásra, segíteni társaikat.”

Deákné Domonkos Julianna | Dr. Hepp Ferenc általános iskola­ intézményvezetője

“Az ilyen fajta játékos mászás a sokrétű mozgásformák kipróbálását teszi lehetővé, az iskolai sport előírt tartalmi elemeit kreatív és izgalmas módon tanulhatják meg. A gyakorlás során a koordináció, az észlelés, valamint a psziché, a test is fejlődik, és ez a tevékenység szinte minden alapvető mozgásformát lefed- nyilatkozta Téglás László igazgató.”

Téglás László igazgató | II. Rákóczi Ferenc Katolikus Gimnázium és Szakgimnázium

Közösség

Név és cím

EFFY-GUIDE Bt.

3700 Kazincbarcika, Móricz Zsigmond tér 1.

maszofalepites@gmail.com